Błyskawiczna wysyłka
Przyjazna polityka reklamacji
30 dni na zwrot
Darmowa wysyłka powyżej 150zł
Crtrm_Menu Szukaj 22 737 01 91
domid@domid.pl
Logowanie
Twój koszyk jest pusty Nie wiesz, odczego zacząć? Sprawdź ofertę ›

Magnetyczny zmiękczacz wody

59,99 PLN
Wysyłka:
Niedostępny
30 dni na zwrot

Parametry:

obraz 1
obraz 2

SOS CALCARE - magnetyczny zmiękczacz wody

Zmiękczacz wody jest przeznaczony do użytku domowego, usuwa stare osady i zapobiega powstawaniu nowych oraz pomaga uzdatniać wodę do picia bez wpływania na jej strukturę biologiczną. Pole magnetyczne wydzielane przez zastosowane w SOS Calcare magnesy neodymowe nie ma żadnego wpływu na człowieka.

Magnetyczny zmiękczacz wody zapobiega osadzaniu się kamienia na elemencie grzewczym i innych komponentach urządzenia we wnętrzu pralek i zmywarek. Ten efekt osiąga poprzez zmienianie struktury węglanu wapnia i uniemożliwia mu wytrącanie się na powierzchni instalacji.

SOS CALCARE zadba o jakość wody w Twoim domu i upora się z problemem twardej wody.

Parametry techniczne:

 • Magnesy neodymowe: 2
 • Maksymalna temperatura: 80 C
 • Przepływ: 0,58 Lt
 • Ciśnienie maksymalne: 0,35 - 20 Bar
 • Złącze: ¾ cala
 • Uszczelki: w zestawie

Oszczędność

SOS Calcare to doskonały sposób na oszczędzanie. Stosowanie go pozwala zaoszczędzić energię, wodę i detergenty. Twarda woda powoduje straty energii cieplnej i powoduje, że trzeba dostarczyć więcej energii żeby ogrzać taką samą porcję wody, niż wtedy, gdy problem twardej wody nie występuje.

Do tego twarda woda znacznie obniża skuteczność mydła, płynów oraz proszków do prania i wymusza ich większe zużycie. SOS Calcare pozwala zaoszczędzić do 30% detergentów.

obraz 3

Wydłuża cykl życia maszyn i zwiększa ich wydajność

Antyosadowe działanie zmiękczające pomaga zadbać przede wszystkim o pompy i łożyska, ale także o inne elementy pralek i zmywarek. Dzięki swojemu antyosadowemu działaniu wydatnie zwiększa wydajność urządzeń i zdecydowanie wydłuża ich cykl życia.

Sprawdź za pomocą testera czy masz twardą wodę, zamontuj SOS Calcare, a po jakimś czasie zrób kolejny test i zobacz, o ile poprawiła się jej jakość. Również poprawa stanu rur będzie widoczna gołym okiem, także wszystkie wątpliwości co do skuteczności jego działania można rozwiać samemu.

obraz 4

Wzrost jakości tkanin i naczyń

Stosowanie SOS Calcare pozytywnie wpływa na jakość pracy zmywarek, uwydatnia blask zastawy stołowej i szkła. Sprawia również, że tkaniny po praniu stają się bardziej delikatne i miękkie.

Magnetyzer w żaden sposób nie wpływa na jakość i siłę strumienia wody. Dobrze zamontowany SOS Calcare nie blokuje przepływu wody, gdyż magnesy umieszczone są po bokach urządzenia, na zewnątrz.

obraz 5

Uniwersalne mocowanie

Zmiękczacz montowany jest pomiędzy przewodem doprowadzającym wodę a dopływem wody. Standardowe złącze ¾ pozwala zastosować SOS Calcare w niemal wszystkich dostępnych na rynku pralkach i zmywarkach, również w tych wyposażonych w system Aqua Stop.

obraz 6

Opinie klientów:

Dodaj opinię:

Specyfikacja produktu:

 • Kod towaru: SOS CALCARE
 • Symbol: 656154
 • Kod EAN: 8006023278466
 • Typ: AGD drobne
 • Kolor produktu: biały
 • ID BaseLinker: 95726988

Sprawdź również:

Powiadom o dostępności

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Zapytaj o produkt

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Zapisz się do newslettera

Zapisz się →