Błyskawiczna wysyłka
Przyjazna polityka reklamacji
30 dni na zwrot
Darmowa wysyłka powyżej 150zł
Crtrm_Menu Szukaj 22 737 01 91
domid@domid.pl
Logowanie
Twój koszyk jest pusty Nie wiesz, odczego zacząć? Sprawdź ofertę ›

O nas

 

Adansonia jest dynamicznie rozwijającą się organizacją. Jako pierwsi postanowiliśmy zapoznać polski rynek z różnymi typami zgniatarek dostosowanymi do potrzeb i gustów naszych klientów. Oferowane produkty rozwiązują narastający problem, szybko zwiąkszającej się ilości plastikowych butelek PET i plastikowych puszek. To niezwykle innowacyjne i praktyczne urządzenia, a my pragniemy, aby ta szczypta innowacji znalazła się w każdym polskim domu.

Tworzymy kreatywny zespół młodych ludzi, oddanych i zaangażowanych w pracę w firmie. Staramy wyróżniać się profesionalizmem i troską o klienta.

Adansonia oferując swoje produkty umożlwia znaczne zmniejszenie objętości wyrzucanych śmieci, a tym samym obniża koszty ich wywozu. Ponadto chcielibyśmy, aby nasze produkty przyczyniły się do włączenia społeczeństwa we wspólną pracę nad oczyszczaniem środowiska. Staramy się umieszczać nasze urządzenia w miejscach gdzie przebywa dużo młodzieży i dzieci, aby właśnie w młodych pokoleniach wypracować właściwe odruchy i uczyć dorastające społeczeństwo, jak ważne jest przykładanie uwagi do tych, pozornie błachych spraw.

Naszą misją jest usprawnianie funkcjonowanie selektywnej zbiórki odpadów, tak aby stawała się ona łatwa, przyjemna i coraz bardziej opłacalna dla wszystkich naszych klientów i partnerów.

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się →