Błyskawiczna wysyłka
Przyjazna polityka reklamacji
30 dni na zwrot
Darmowa wysyłka powyżej 150zł
Crtrm_Menu Szukaj 22 737 01 91
domid@domid.pl
Logowanie
Twój koszyk jest pusty Nie wiesz, odczego zacząć? Sprawdź ofertę ›

Magnetyczny zmiękczacz wody SOS Calcare Doccia

59,99 PLN
Wysyłka:
Od ręki
30 dni na zwrot

Parametry:

obraz 1
obraz 2

SOS CALCARE DOCCIA - magnetyczny zmiękczacz wody do słuchawek i węży prysznicowych

Magnetyczny zmiękczacz wody to rozwiązanie problemów z twardą wodą w Twoim domu. SOS Calcare Doccia pomaga usuwać stare osady, zapobiega powstawaniu nowych oraz poprawia jakość samej wody bez wpływania na jej strukturę biologiczną.

Zmiękczacz wody oddziałuje poprzez pole magnetyczne wydzielane przez dwa neodymowe magnesy. Pole nie ma żadnego wpływu na człowieka.

Magnetyczny zmiękczacz wody zapobiega osadzaniu się kamienia w słuchawce prysznicowej oraz w wężu. Efekt ten osiąga poprzez zmienianie struktury węglanu wapnia i uniemożliwianie mu wytrącania się na instalacji.

Parametry techniczne:

  • Magnesy neodymowe: 2
  • Maksymalna temperatura: 80 C
  • Przepływ: 0,58 Lt
  • Ciśnienie maksymalne: 0,35 - 20 Bar
  • Złącze: 1/2 cala
  • Uszczelki: w zestawie

Oszczędność

SOS Calcare Doccia to pewny sposób na oszczędzanie. Stosowanie go pozwala zaoszczędzić energię, wodę oraz detergenty. Twarda woda wymusza większe zużycie energii - ogrzanie jej jest trudniejsze niż wody, która nie jest twarda.

Ponadto dzięki zastosowaniu SOS Calcare Doccia zaoszczędzisz na odkamieniaczach, których używanie stanie się niemal zbędne. Twarda woda powoduje zwiększone osadzanie się osadów wapiennych w baterii prysznicowej - dzięki magnetyzerowi skutecznie pozbędziesz się tego problemu!

obraz 3

Złącze idealne do słuchawek prysznicowych

Zmiękczacz możesz zamontować pomiędzy słuchawką prysznicową a wężem, oraz pomiędzy baterią a wężem. Standardowe złącze 1/2 pozwala zastosować SOS Calcare w niemal wszystkich dostępnych na rynku słuchawkach i wężach prysznicowych.

obraz 4

Wydłuża cykl życia słuchawek i węży prysznicowych

Antyosadowe działanie zmiękczające pozwala lepiej zadbać o te elementy słuchawek i węży prysznicowych, które są najbardziej podatne na szkodliwy osad. Magnetyzer zapewnia wydatnie zwiększoną wydajność urządzeń i wydłużenie ich cyklu życia.

Sprawdź za pomocą testera czy masz twardą wodę, zamontuj Calcare Doccia, a po jakimś czasie zrób kolejny test i zobacz, o ile poprawiła się jej jakość. Magnetyzera nie trzeba czyścić, ponadto nie stwierdzono, by czas obniżał jakość jego działania.

obraz 5

Najwyższa jakość i nowoczesny design

Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie nowoczesne, rewolucyjne rozwiązania i produkty najwyższej jakości.

Jako lider rynku akcesoriów RTV i AGD, Meliconi co roku prezentuje nowe, przemyślane propozycje, które ułatwiają życie użytkownikom na całym świecie.

Na polskim rynku znana głównie dzięki ekologicznym rozwiązaniom firma Meliconi wprowadza do kraju bogaty asortyment produktów, które pokochali klienci we Włoszech, Francji, Niemczech i wielu innych krajach.

obraz 6
obraz 7

Opinie klientów:

Dodaj opinię:

Specyfikacja produktu:

  • Kod towaru: SOS CALCARE DOCCIA
  • Symbol: 656155
  • Kod EAN: 8006023288700
  • ID BaseLinker: 95727189

Zapytaj o produkt

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Zapisz się do newslettera

Zapisz się →