BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA

PRZYJAZNA POLITYKA REKLAMACJI

30 DNI NA ZWROT

DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 150 ZŁ

Darmowa wysyłka

Szczegóły darmowej wysyłki

Wszystkim klientom naszego sklepu przysługuje darmowa wysyłka kurierem na terenie Polski przy zamówieniach o wartości towaru powyżej 150 zł. Promocja dotyczy wszystkich zamówień z wyjątkiem zamówień z płatnością za pobraniem.

Życzymy udanych zakupów!

Oto szczegółowy cennik kosztów wysyłki dla zamówień powyżej 150 zł

Forma dostawyKoszt
Przesyłka kurierskaprzedpłata0 zł
pobranie5 zł
Przesyłka InPostprzedpłata0 zł
pobranie2 zł
Przesyłka pocztowaprzedpłata20 zł
pobranie25 zł

Oto szczegółowy cennik kosztów wysyłki dla zamówień poniżej 150 zł

Forma dostawy Koszt
Przesyłka kurierska przedpłata 15 zł
pobranie 20 zł
Przesyłka InPost przedpłata 10 zł
pobranie 12 zł
Przesyłka pocztowa przedpłata 20 zł
pobranie 25 zł

 

Koszty wysyłki są niezależne od wagi produktu, a jedynie od formy wysyłki oraz sposobu płatności. Poniżej prezentujemy możliwie najprościej jak się da ten podział.

Gdyby mieli Państwo jakieś wątpliwości lub pytania to zachęcamy do kontaktu.

Terminy realizacji

Nasza firma zdaje sobie sprawę z faktu jak ważne jest dla naszych klientów szybkie otrzymanie zakupionego towaru, dlatego staramy się zrobić wszystko co w naszej mocy aby usprawniać ten proces. Potwierdza to fakt, że 80% przesyłek jest nadawana w przeciągu 24 godzin od momentu otrzymania płatności.

Jeśli wybierają Państwo wysyłkę kurierem już następnego dnia, dnia kurier może zapukać do Państwa drzwi (w przypadku zamówień dokonanych przed południem). W przypadku przesyłek kurierskich jak i wysyłki paczkomatem dostają Państwo informację mailem o numerze listów przewozowych dzięki czemu na bieżąco jest dostępna informacja o losach paczki. Pragniemy jednak zwrócić uwagę, że termin otrzymania przesyłki zależy od wybranej formy dostawy.